niedziela, 27 lipca 2014

Chicago Botanic Garden IV - Woda w ogrodzie.

Są miejsca, które można odwiedzać co rok. Moim ulubionym jest ogród botaniczny. W tym magicznym miejscu czuję się jak w rajskim ogrodzie. Kaskady kwitnących kwiatów, zapachy, kształty i kolory przyprawiają o zawrót głowy. Jest wiele zakątków, w których można odpocząć i poczuć się częścią natury.
Tym razem chciałam zaprezentować aranżacje akwenów wodnych w ogrodzie. Kolejny mój wpis poświęcony będzie kompozycjom kwiatowym i sztuce układania kwiatów ikebana.2 komentarze:

  1. Woda w ogrodzie a tam zielone, kumkające wiosną żaby to coś, o czym marzę. Kiedyś, gdy mieszkałem w Danii miałem mały staw wśród drzew. Znalazłem skrzek, wylęgło się z niego ponad 1000 kijanek (Dokładnie 1043 - liczyłem!). Miałem nadzieję, że żabki jakie się z nich przeobraziły będą mi nocą kumkać. Niestety, okazało się, że wprawdzie wylęgły się płazy jednak były to żaby brunatne, one wiosną koncertów nie dają...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczko wodne z rybami koi - czemu nie. Osobiście jakoś nie przepadam za żabami, ale powinieneś zajrzeć do mnie kolejny i kolejny raz. Mam jeszcze wiele ciekawych zdjęć do pokazania/obejrzenia. Pozdrawiam! ;)

      Usuń